Do 12 września trwa nabór do żłobka, który powstaje właśnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Swoje dzieci zgłaszać do niego mogą wszyscy poznaniacy.

Żłobek rozpocznie swoją działalność 3 października. Znajduje się on w pawilonie 6. na parterze budynku (od strony ul. Święcickiego). Pracownicy zapewnią maluchom najlepszą opiekę przez 10 godzin dziennie. Miesięczny koszt pobytu dziecka w żłobku - wraz z wyżywieniem - wyniesie zaledwie 300 zł. A to wszystko dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Europejski Fundusz Społeczny.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób, które skończyły właśnie urlopy macierzyńskie i rodzicielskie. W wyremontowanych pomieszczeniach zmieści się 26 dzieci. W pierwszym naborze przyjęto ich już 14.

Nabór prowadzi Fundacja Familijny Poznań. Składanie formularzy zgłoszeniowych potrwa do 12 września 2016 r. do godziny 12.00, a wyniki naboru zostaną ogłoszone już 14 września. Na stronie www.targus-poznan.familijny.pl/rekrutacja znajduje się formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem.