Na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu, odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Lecha Poznań. Na wszystkich kibiców Kolejorza czeka wiele atrakcji. Spotkanie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godzinie 15:00 w strefie Forum w Posnanii.

– Ogromnie cieszę się, że możemy gościć drużynę Lecha Poznań w Posnanii. Doskonale wiem, ile dla mieszkańców całego regionu znaczą biało-niebieskie barwy poznańskiej Lokomotywy. Jako Posnania chcemy aktywnie włączyć się życie miasta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z jedną z najsilniejszych marek w Wielkopolsce – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Jestem przekonany, że w zbliżającym się sezonie będziemy świadkami wielu interesujących pojedynków i mam nadzieję, że za kilkanaście miesięcy razem z Kolejorzem i jego kibicami będziemy mogli świętować kolejny tytuł mistrzowski – dodaje.

Prezentacja drużyny będzie doskonałą okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy latem dołączyli do pierwszego zespołu Lecha. Na wszystkich fanów poznańskiej drużyny będzie czekać wiele dodatkowych atrakcji. Na scenie pojawią się dziewczyny z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, a także freestylowcy, którzy pokażą piłkarskie triki.

Głównym punktem będzie prezentacja zawodników oraz trenerów, którzy będą reprezentować niebiesko-białe barwy w rundzie jesiennej. Przedstawiona zostanie także koszulka meczowa na sezon 2017/18. Po części oficjalnej fani Lecha będą mogli porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z lechitami. Więcej informacji o prezentacji drużyny Lecha Poznań można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Szczegóły harmonogram wydarzenia poniżej:

15:00-15:05 Otwarcie imprezy 

15:05-15:10 Występ taneczny Kolejorz Girls

15:10-15:30 Przedstawienie koszulki na nowy sezon, wyjście piłkarzy na scenę oraz krótkie pogadanki z piłkarzami

15:30 - 15:35 Film z piłkarzami opowiadającymi o trenerze oraz pytania do trenera na temat piłkarzy

15:35-15:40 Wręczenie nagrody zwycięskiej szkole Kolejorz Gra z Klasą

15:40 - 15:55 Quiz wiedzy o Lechu Poznań

15:55 - 16:05 Pokaz freestyle’owy

16:05 - 16:25 Dodatkowe atrakcje

16:25 - 17:00 Podpisy